Dedektörler hakkında her şey

www.dedektoru.net

Altın arama dedektörü fiyatları

Reklam

Merhaba sevgili ziyaretçi. Sitemizde altın arama dedektörü fiyatları aramasından giriş yapmış bulunmaktasınız. Bu konu hakkında sizlere biraz bilgi vereceğim. Öncelikle piyasada bir çok maden arama dedektörü bulunmaktadır. Bunlardan en çok kullanılanı Farmet dedektördür.

Çünkü Farmet dedektörleri Türk yapımıdır. dolayısıyla türkçe destek ve türkçe arayüz ile kavraması daha kolay dedektöre sahip olabilirsiniz. Farmet dedektörde fiyatlar 1000 lira ile başlar üst seviyelere kadar gider. Bu sizin aradığınız dedektöre bağlı bir durumdur. Eğer yüzeysel aramalarda kullanılacak bir dedektör ise daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Eğer arayacağınız şeyler yerin derinliklerindeyse biraz daha fazla bir tutar ödemeniz gerekecek.

Çünkü her dedektör farklı sistemlerde dizayn edilmiştir. Kimi metale duyarlı kimi madene kimisi ise derinliğe inmeye göre duyarlandırılmıştır. Kimisi ise yüzeydeki aramalara özel yapılmıştır. Bir dedektörü hem yüzeysel hem derin aramalarda başarılı görmeniz neredeyse çok zordur. Bazı firmalar bunu görebilmeniz için dedektörlerinin yanında birde yüzeysel aramalar için dedektör verirler. Mesela Pulse dedektör bunlardan birisi.

O bakımdan tekrarlıyorum ki; eğer derinlerde arama yapmak istiyorsanız yüzeydeki küçük cisimlere fazla takılmayacaksınız. O halde daha iyi bir bütçe ile Farmet dedektördeki radar sistemler ile ilgilenebilirsiniz. Veya düşük bütçe ile Farmet v1′i ben size öneriyorum. Herkese kolay gelsin.

Kategori: Dedektor

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldız ile işaretlenmiştir *

*