Dedektörler hakkında her şey

www.dedektoru.net

Dedektör fiyat listesi (2012)

Reklam

Merhaba arkadaşlar. Define dedektörleri ve metal dedektörleri fiyat listesi güncellenmektedir. Fiyatlar 1000 TL ile 200.000 TL arası değişmekte olup kalite standartları çerçevesinde değişiklikler göstermektedir. Bazı firmalar ve dedektörler fiyat aralıklarını sizlere sunacağız.

Öncelikle dedektör fiyatlarını değerlendirirken kullanım amaçlarını göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayınız. Ayrıca firmalar bazı dedektörlere haddinden fazla bir fiyat biçmektedir. Şunu milletimiz iyi bilsinler ki fiyatı yüksek olan dedektör kaliteli dedektör demek değildir. Böyle olmadığı gibi fiyatı düşük olan dedektörler de kalitesiz dedektör sınıfına alınamaz. Çünkü dedektör sektörü bir çok firma tarafından ele alınmış dolayısıyla çıkarcılarda bu yoldan gelirler elde etme amacındadırlar.

Hal böyle olunca maliyeti 200 lira 300 lira gibi düşük rakamlarda olan dedektörler kabine kendi logolarını yapıştırdıkları takdirde 4 bin tl ve 5 bin tl gibi rakamlara satılmaya çalışılmaktadır. Sırf patentleri kendilerine ait olan bir marka oldugu için sözde dedektörlerin fiyatları tavan yapmaktadır. Biz burda bu işi haksız yolla yapanları sıralamayacağız ama size güvenebileceğiniz markaları ve fiyat aralıklarını yazacağız. Çünkü güvenmediğimiz markaları size bildirerek bunlardan almayın dersek mahkemelerle ugraşıp durmak zorunda kalırız.

Firma: Farmet dedektör
Kısa dönemde Türkiye’nin en başarılı dedektörlerini üretmiş Türk firmasıdır. Dedektör fiyatları 1000 ila 20.000 lira arasında değişmektedir.

Firma: Pulse
Pulse serileri dünya dedektör sektöründe en çok karşılaşacağınız markalardan birisidir. Farmet dedektör bu firmalar ile çalışmakta olan bir Türk girişimcidir. Telefon ile kendilerine ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayn ızamanda bu dedektörleri AS DEDEKTÖR güvencesiyle almanızı öneriyoruz.

Firma: Garrett ACE
Tek-tekçi diye tabir edilen yüzeye yakın ve küçük madenleri aramada işinize yarayacak 250 serisi dünyada en çok satan metal dedektörleri listesine girmeyi başarmış bir dedektördür. Mühendislik harikası bu ürünü alabilmek için AS DEDEKTÖR firmasına 424HHG21 %5′lik indirim kuponuyla başvurabilirsiniz. Telefon numaralarını öğrenmek için asdedektor.com’a giriş yapabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları lütfen konu altından bildiriniz.

dedektör

Kategori: Dedektor

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldız ile işaretlenmiştir *

*