Dedektörler hakkında her şey

www.dedektoru.net

En iyi dedektör nasıl seçilir

Reklam

Merhaba sevgili ziyaretçi. En iyi dedektör nasıl seçilir? Sorusunun cevabını bu gün sizlerle bulacağız. Dedektörler çeiştli dallarda incelenebilir. Ayrımlı ayrımsız vs. vs… Biz bunların yerine istek ve talep konusu üzerinde duracağiz. Çünkü dedektör alıcıların bu konuda bilgi sahibi olmaları toplum adına ve kendileri adına daha iyi olacaktır.

Bazı firmalar sizlere 8-9 m. derinlik adı altında çeşitli makinalar sunacaklardır. Tabiki bunlar Türk yapımı olanlar ve hiçbir işe yaramayan dedektörlerdir. Bir kaç tanesini bizzat denedik. İsi mvermek istemiyorum çünkü burda hakaret olarak sitemiz adına dava açılabilir. Yalnız sizlere önerebileceğimiz Türk yapımı bir dedektör var. Bundan sayfanın alt paragraflarında sizlere bahsedeceğiz ama önce ihtiyaç-ürün ilişkisi hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Eğer İşiniz gereği yüzeye yakın metalleri arıyorsanız gidip milyarlarca lira vermenizin bir mantığı yoktur. Çünkü pahalı olan dedektörlerin ucuz olan dedektörlerden en belirgin özelliği derinlik ve algılama sistemleridir. Sıradna bir dedektörle yapacağınız işlemi milyarlarca lira ödeyerek yapmanıza gerek yok. Hatta bazı Türk yapımı dedektörler 1-2 metre derinliğe kadar inebiliyor. 8-15 diyenlere inanmayınız. Bu derinlik/tesbit dengesi cismin hacmine göre değişen birşeydir. Yani bakır bir tas ile bir gazoz kapağini aynı derinlikte aynı makina ile aynı performansla bulmanız olanaksız.

Dedektör alacaksınız ama bilginiz yoksa, biz size Farmet teknolojinin ürettiği türk yapımı dedektörleri piyasanın en iyisi olarak önerebiliriz. Bunun harici As DEDEKTÖR ‘ün satışa sunduğu garrett aceler oldukça başarılı dedektörlerdir. Bu firmalara ulaşıp indirimli olarak sitemiz aracılığı ile dedektör alabilir veya ücretsiz danışmanlık hizmeti temin edebilirsiniz. Sitemize bu firmalar tarafından sağlanan 1 yıl geçerli %5 indirim kodu: RRFTG456 ‘dir. Telefonda veya görüşmelerde koodu bildirmeniz indirim almanızı sağlayacaktır.

Aklınıza takılanları yorum olarak yazabilirsiniz.

dedektör

Kategori: Dedektor

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldız ile işaretlenmiştir *

*