Dedektörler hakkında her şey

www.dedektoru.net

İkinci el dedektör fiyatları

Reklam

Merhaba ziyaretçi. Sitemize hoşgeldiniz. İkinci el dedektör fiyatları çeşitli aralıklara sahiptiler. Öncelikle sizin işinize yarayacak dedektör hangisidir, bunun cevabını kendinizden almanız gerekiyor. Örneğin dedektörünüz ayrımlı dedektörlerden mi? Yoksa ayrımsız tek metala duyarlı dedektörlerden mi olmalı?

Bu soruya cevabınız ayrımsız ise, sitemizdeki metal dedektörleri kategorisini inceleyebilirsiniz. Bu kategorideki dedektörler çok uygun fiyatlara sahiptir. Bir metal dedektörünü 600 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Eğer aramalarınız yüzeysel ve ayrım gerektirmiyorsa AS DEDEKTÖR’ün sitemiz üzerinden satışa sunduğu Garrett ace 250 metal dedektörlerini kesinlikle incelemelisiniz.

Ayrımlı dedektörler ise bir madeni diğerinden ayırırlar. Bunu kimileri görüntüleyerek yapar kimileri farklı ses tonları atayarak. Örneğin gümüşte ses ince çıkarken metalde kalın çıkar. Bu sayede madeni yorumlarken kesin birşey söylenebilir. Ayrımlı dedektörlerde fiyatlar çk aşırı değişiklik gösterirler. Özelliklerine yapımcı firmaya göre farklı fiyatlara sahip olan ayrımlı dedektörler 1000 TL – 200.000 TLarası fiyatlara sahiptirler.

Türk yapımı ayrımlı dedektörler içerisinde en başarılı dedektör Farmet Dedektör’leridir. Bu dedektörler yine diğer tüm markalar gibi sitemizde yer almaktadır. Lakin diğer markalara nazaran biz Farmet dedektörü ziyaretçilerimize öneriyoruz. Tamamı Türk yapımı olan farmet dedektör farklı ses tonları ile metali ayırt edebilme özelliğine sahiptir. Detaylı bilgi isteyenler yorum olarak soru sorabilir.

dedektör

Kategori: Dedektor

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar yıldız ile işaretlenmiştir *

*